Strona: Wydział Mechaniczno-Technologiczny Politechniki Rzeszowskiej w Stalowej Woli / Strona: 11

12 Mar

Oferty pracy dla studentów w firmie CADprofi

12-03-2023 r.
Firma CADprofi prowadzi rekrutację na trzy stanowiska pracy: programista CAD, Supporter CAD oraz Operator CAD.
01 Mar

Konferencja dla Dyrektorów Szkół Ponadpodstawowych

01-03-2023 r.
Powiat Stalowowolski wraz z Wydziałem Mechaniczno– Technologicznym Politechniki Rzeszowskiej w Stalowej Woli organizuje konferencję dla Dyrektorów Szkół Ponadpodstawowych.

17 Lut

Warsztaty dla studentów w ramach Akademii Przemysłu 4.0 - edycja II

17-02-2023 r.
Ruszamy z II edycją warsztatów dla studentów. Tym razem zajęcia będą realizowane w dwóch blokach tematycznych: Chemia oraz Technika.
12 Lut

Studenci WMT na balu inżyniera

12-02-2023 r.
Taki bal zdarza się tylko raz. Studenci Wydziału Mechaniczno- Technologicznego na finiszu czwartego roku studiów inżynierskich postanowili hucznie świętować ostatnią prostą na balu inżyniera.

02 Lut

Wolne miejsca na Warsztaty dla uczniów w ramach Akademii przemysłu 4.0 w...

02-02-2023 r.
Informujemy, że ze względu na wolne miejsca na Warsztaty dla uczniów -edycja II w ramach Akademii przemysłu 4.0 przedłużamy rekrutację do 25.01.2022 r. Serdecznie zapraszamy do udziału w zajęciach!
23 Sty

Edukacyjny dzień babci i dziadka z Politechniką

23-01-2023 r.
Gdzie inżynierowie mogą zorganizować dzień babci i dziadka jeśli nie w Centrum Aktywności Seniora.

23 Sty

Pojedynek Belfrów i Żaków w quizie muzycznym na Wydziale Technologicznym

23-01-2023 r.
Nie samym spawalnictwem, odlewnictwem czy programowaniem student żyje, ale też rozrywką.
19 Sty

Edukacyjny Dzień Babci i Dziadka W Centrum Aktywności Seniora w Stalowej Woli

19-01-2023 r.
20 stycznia 2023 o godz. 12:00 zapraszamy do Centrum Aktywności Seniora w Stalowej Woli na "Edukacyjny Dzień Babci i Dziadka"