Strona: Oferty pracy dla studentów w firmie CADprofi / Wydział Mechaniczno-Technologiczny Politechniki Rzeszowskiej w Stalowej Woli

Nasi Partnerzy

Oferty pracy dla studentów w firmie CADprofi

2023-03-12

Aktualne oferty pracy:

1. Operator CAD

Wymagania: Wykształcenie związane z dowolną z branż programu CADprofi (instalacje elektryczne, instalacje sanitarne i/lub przemysłowe, architektura/budownictwo lub mechanika).
Umiejętność czytania i tworzenia rysunków technicznych. Dobra znajomość j. angielskiego (w mowie i piśmie).

Zakres obowiązków: Tworzenie rysunków 2D i modeli 3D w programach CAD. Praca z bazami danych. Prezentacja oprogramowania CAD klientom. Tworzenie materiałów szkoleniowych.

2. Supporter CAD

Wymagania: Wykształcenie związane z dowolną z branż programu CADprofi (instalacje elektryczne, instalacje sanitarne i/lub przemysłowe, architektura (budownictwo) lub mechanika).
Bardzo dobra znajomość j. angielskiego (w mowie i piśmie). Biegłe posługiwanie się komputerem.

Zakres obowiązków: Świadczenie pomocy technicznej użytkownikom programu CADprofi z całego świata (w j. angielskim). Prowadzenie prezentacji i szkoleń. Testy oprogramowania.

3. Programista CAD

Wymagania: Wykształcenie związane z programowaniem - najlepiej absolwent uczelni o kierunku technicznym (np. po elektrotechnice z elementami programowania). Znajomość języka C++.
Zakres obowiązków: Programowanie aplikacji CAD i BIM.

Informacje

Osoba do kontaktów: Adam Czubek - tel. 501 732 055

Akceptuję