Strona: Wydział Mechaniczno-Technologiczny Politechniki Rzeszowskiej w Stalowej Woli / Strona: 9

06 Kwi

Życzenia Wielkanocne

06-04-2023 r.
W te nadchodzące Święta chcemy życzyć Państwu samych radości. Wszystkiego co dobre, ważne i potrzebne na Święta i poświąteczną codzienność.
31 Mar

Szkolenie w zakresie pilotażu i obsługi bezzałogowych statków powietrznych -...

31-03-2023 r.
Zapraszamy do udziału w kursie szkoleniowym realizowanych w ramach projektu „Modelowe Rozwiązania na trudne wyzwania – Plan Rozwoju Lokalnego i Instytucjonalnego Stalowej Woli”,

30 Mar

Współpraca PRz i RCEZ w Nisku

30-03-2023 r.
Politechnika Rzeszowska podpisała porozumienie z Regionalnym Centrum Edukacji Zawodowej w Nisku dotyczące współpracy w celu promowania oferty edukacyjnej wśród uczniów RCEZ.
27 Mar

Tłumy uczniów na Dniu Otwartym WMT

27-03-2023 r.
Są takie momenty na WMT, kiedy uśmiech gości na twarzy każdego pracownika, studenta i każdego, kto przekracza nasze progi. Tak właśnie było w ubiegły piątek podczas Dnia Otwartego.

23 Mar

Konferencja naukowa dla studentów na Litwie

23-03-2023 r.
Baltic University Programme (BUP) zaprasza studentów do udziału w darmowej konferencji naukowej na Litwie.
23 Mar

Nabór na rok akademicki z Erasmusem

23-03-2023 r.
Zachęcamy studentów i studentki Politechniki do zapisów na Erasmusa.

Instagramowy konkurs WMT

23-03-2023 r.
Na instagramowym profilu "Politechniczni" czeka na wszystkich konkurs na hasło promujące nasz Wydział. Na zwycięzców czekają wyjątkowe nagrody!
18 Mar

Konferencja dla dyrektorów szkół ponadpodstawowych na WMT

18-03-2023 r.
10 marca na WMT odbyła się konferencja poświęcona roli dyrektora w kształtowaniu i motywowaniu uczniów do kontynuowania nauki oraz rozwoju indywidualnego.