Strona: Studenci WMT na balu inżyniera / Wydział Mechaniczno-Technologiczny Politechniki Rzeszowskiej w Stalowej Woli

Studenci WMT na balu inżyniera

2023-02-12

Taki bal zdarza się tylko raz. Studenci Wydziału Mechaniczno- Technologicznego na finiszu czwartego roku studiów inżynierskich postanowili hucznie świętować ostatnią prostą na balu inżyniera.

Panie w pięknych wieczorowych sukniach i panowie w eleganckich garniturach zawitali do Dworu Galicja. Do wspólnego świętowania zaprosili wykładowców Wydziału, którzy już na początku otrzymali podziękowania za cały trud pracy oraz drobne upominki. Zasiadając przy stołach, w doskonałych humorach i radosnej atmosferze dzielili się anegdotami, opowieściami i żartami. Po kolacji wszyscy ruszyli na parkiet, w rytmie disco, pop i czego tylko chciano, gdyż DJ spełniał tego wieczoru wszystkie muzyczne życzenia. Zabawa trwała do późna i każdy bawił się znakomicie.

Nie zbrakło też pamiątkowych zdjęć, które można obejrzeć w naszej galerii.