Strona: Konferencja dla Dyrektorów Szkół Ponadpodstawowych / Wydział Mechaniczno-Technologiczny Politechniki Rzeszowskiej w Stalowej Woli

Konferencja dla Dyrektorów Szkół Ponadpodstawowych

2023-03-01

Powiat Stalowowolski wraz z Wydziałem Mechaniczno– Technologicznym Politechniki Rzeszowskiej w Stalowej Woli organizuje

konferencję dla Dyrektorów Szkół Ponadpodstawowych:

Rola dyrektora szkoły w kształtowaniu i motywowaniu uczniów do kontynuowania nauki oraz rozwoju indywidualnego”.

Konferencja odbędzie się w dniu 10 marca 2023 r., w auli Wydziału Mechaniczno – Technologicznego Politechniki Rzeszowskiej w Stalowej Woli, w godz. od 8:30 do 12:00.

Tematami, które zostaną poruszone podczas konferencji, będą zagadnienia związane z:

• możliwościami motywowania przyszłych absolwentów do podnoszenia kwalifikacji,
  • dobrymi praktykami szkół w kontekście współpracy z przemysłem,
  • współpraca przemysłu regionalnego w obszarze kształcenia specjalistów.

Konferencji ma na celu wypracowanie rekomendacji praktycznych w zakresie omawianego zagadnienia.

Prosimy o zgłoszenie i potwierdzenie uczestnictwa do dnia 3 marca 2023 r. na adres email: pkz1@stalowowolski.pl, pkz2@stalowowolski.pl