Strona: Zaproszenie na spotkanie z pracodawcą / Wydział Mechaniczno-Technologiczny Politechniki Rzeszowskiej w Stalowej Woli

Zaproszenie na spotkanie z pracodawcą

2023-12-14

Firma Thoni Alutec zaprasza studentów Politechniki do udziału w spotkaniu z przedstawicielami firmy Thoni Alutec.

Spotkanie będzie miało charakter informacyjny i zapraszamy na nie wszystkich zainteresowanych w dniu 20 grudnia o godz. 11:00 na auli wydziałowej.

Szczegóły na plakacie.

Tuż po tym wydarzeniu odbędzie się również spotkanie z przedstawicielem Wojskowego Centrum Rekrutacji w Nisku na, które również serdecznie zapraszamy wszystkich studentów.