Strona: Zajęcia młodzieży – rozwiń swoje pasje w SCAL / Wydział Mechaniczno-Technologiczny Politechniki Rzeszowskiej w Stalowej Woli

Zajęcia młodzieży – rozwiń swoje pasje w SCAL

2023-11-17

Jeśli interesujesz się fotografią, chcesz nauczyć się robić świetne zdjęcia, dowiedzieć się jak dopracować je graficznie, a może masz zadatki na influencera i chcesz nauczyć się tworzyć filmiki, przyciągnąć uwagę widzów – jeśli tak, to poniższe zajęcia są właśnie dla CIEBIE. Zapisz się, przyjdź na zajęcia, a my zapewnimy sprzęt, świetnych prowadzących i dobry klimat do rozwoju zainteresowań:

• ZAJĘCIA FOTOGRAFICZNE – zdjęcia, grafika, kreatywność, zdolności manualne – 80 godz. x 1 grupa, max 15 os. (wiek uczestników: 13-29 lat, realizacja zajęć w poniedziałki do 30.04.2024).
  • ZAJĘCIA FILMOWE – wideo, multimedia, grafika, kreatywność, zdolności manualne – 80 godz. x 1 grupa, max 15 os. (wiek uczestników: 13-29 lat, realizacja zajęć w środy do 30.04.2024).

Dla młodzieży zainteresowanej teatrem mamy z kolei ciekawą propozycję zajęć, w czasie których można wcielić się w różne postacie, rozwikłać zagadki i tajemnice oraz przeżyć ciekawą przygodę w świetnym gronie. Nasz Mistrz Gry zaprasza na:

• ZAJĘCIA GRUPY RPG (Role-Playing Game) – kreatywność, wyobraźnia, przygoda, teatr – zajęcia stałe średnio 4 godz. w miesiącu: 1 grupa, max 10 os. (wiek uczestników: 14-29 lat, realizacja zajęć do 30.04.2024).

Z kolei dla szukających pomysłu na biznes, swojego miejsca w świecie zawodowym, inspiracji do działania, zapraszamy do pierwszej organizowanej przez Miasto Stalowa Wola AKADEMII PRZEDSIĘBIORCZOŚCI – BIZNESOWA. Oferujemy minimum teorii – maksimum praktyki i mnóstwo dobrych, sprawdzonych przykładów do wykorzystania w zakresie własnego rozwoju. Dołącz do Klubu Młodych Liderów Biznesu i zapisz się na:

• ZAJĘCIA Z ZARZĄDZANIA DOMOWYM BUDŻETEM – „JAK OSZCZĘDZAĆ I NIE ZWARIOWAĆ” w ramach BIZNESowej Akademii Przedsiębiorczości – 6 godzin x 2 grupy, każda max 15 os. (wiek uczestników: 14-29 lat, realizacja zajęć do 04.2024).
  • ZAJĘCIA NEGOCJACJE W BIZNESIE w ramach BIZNESowej Akademii Przedsiębiorczości – 12 godzin x 2 grupy, każda max 15 os. (wiek uczestników: 14-29 lat, realizacja zajęć do 04.2024).
  • ZAJĘCIA ŚWIADOMIE ZAPLANUJ SWOJĄ PRZYSZŁOŚĆ – planowanie kariery/biznesu w ramach BIZNESowej Akademii Przedsiębiorczości – 15 godzin x 2 grupy, każda max 15 os. (wiek uczestników: 14-29 lat, realizacja zajęć do 04.2024).

Pierwsze zajęcia organizacyjne w ramach AKADEMII PRZEDSIĘBIORCZOŚCI – BIZNESowa odbędą się 29.11.2023 r. o godz. 17:00 w Miejskiej Bibliotece Publicznej.

Z nami możecie także zostać młodzieżowym liderem innowacji. Jeśli chcecie wzmocnić swoją kreatywność, działać wykorzystując najnowsze trendy w poszukiwaniu innowacyjnych rozwiązań/pomysłów, przedstawimy wam Metodę Design Thinking, która jest aktualnie uznawana za jedną ze skuteczniejszych metod rozwijania innowacji przez zespoły projektowe – uczy rozwiązywać problemy szybciej, oszczędniej i z większym zaangażowaniem. Może być stosowana zarówno w działaniach grup młodzieżowych, jak i pracy zawodowej. Sprawdza się w projektowaniu usług i produktów oraz ma swoje zastosowanie w optymalizacji procesów wewnętrznych w organizacji/firmie.

• WARSZTATY MODERATOR DESIGN THINKING – kreatywność, innowacyjne produkty/usługi – 24 godz. x 3 grupy (wiek uczestników: 16-29 lat, zajęcia dla pierwszej grupy planowane są w dniach 1-3 grudnia 2023 r.).

ZGŁOŚ SIĘ JUŻ DZIŚ. Nie czekaj..

LICZBA MIEJSC NA ZAJĘCIACH JEST OGRANICZONA.

Rekrutacja trwa do wyczerpania limitu miejsc.

Zgłoszenia na powyższe zajęcia można dokonać z wykorzystaniem linku: https://forms.gle/QpLy9h1iXvc8qrdb8

UWAGA – Zgłoszenia musi dokonać osoba dorosła np. pełnoletni uczestnik zajęć lub rodzic/przedstawiciel ustawowy uczestnika niepełnoletniego.

Regulamin ZAJĘĆ (do pobrania)

Karta uczestnika ZAJĘĆ – dostarczana na pierwsze zajęcia (do pobrania)

KONTAKT W SPRAWIE ZAJĘĆ

Wydział Stalowowolskie Centrum Aktywności Lokalnej

Urzędu Miasta Stalowej Woli

przy ul. ks. J. Popiełuszki 10 (parter)

tel.: 792 983 300

e-mail: scal@stalowawola.pl

FB: www.facebook.com/scal.stalowawola

ZAJĘCIA DLA MŁODZIEŻY prowadzone są w ramach projektu pn.: „MODELOWE ROZWIĄZANIA NA TRUDNE WYZWANIA – Plan Rozwoju Lokalnego i Instytucjonalnego Stalowej Woli”, dofinansowanego z Norweskiego Mechanizmu Finansowego 2014-2021 (85%) oraz z Budżetu Państwa (15%) i wdrażanego w ramach Programu Rozwój Lokalny.