Strona: Procedura powołania dziekanów / Wydział Mechaniczno-Technologiczny Politechniki Rzeszowskiej w Stalowej Woli

Procedura powołania dziekanów

2024-04-10

W związku z powołaniem Rektora prof. dr hab. inż. Piotra Koszelnika na kolejną kadencję, ogłoszono również procedurę powołania na Dziekanów.

Zgłoszenia kandydatów na dziekanów potrwają do 17- 18 kwietnia 2024r.

Dziekanem może zostać osoba, która posiada co najmniej stopień doktora habilitowanego i jest zatrudniona na Politechnice Rzeszowskiej jako podstawowym miejscu pracy.

Możliwość zgłaszania kandydatur na dziekana do Rektora moją zarówno pracownicy jak i studenci.

Szczegółowy harmonogram oraz zgłoszenie kandydatury dostępne w plikach do pobrania.