Strona: Praca dla studentów w firmie Peltier Sp. z o.o. / Wydział Mechaniczno-Technologiczny Politechniki Rzeszowskiej w Stalowej Woli

Praca dla studentów w firmie Peltier Sp. z o.o.

2023-10-12

Peltier Sp. z o.o. realizuje projekt Thermocouple Fan - Wentylatorowy cyrkulator mas ciepłego powietrza wyposażony w układ zasilania energią  resztkową z urządzeń grzewczych za pomocą ogniwa Peltiera. W związku z powyższym poszukujemy osób, które chciałby z nami współpracować w zakresie realizacji prac badawczo rozwojowych.

Głównym celem projektu jest stworzenie urządzenia w postaci wentylatora nagrzejnikowego służącego zwiększeniu efektywności grzewczej konwencjonalnej metody ogrzewania pomieszczeń, zasilanego przez układ ogniw Peltiera wykorzystujący energię cieplną z urządzeń grzewczych.

W toku prowadzony prac poszukujemy osób, które są w stanie wesprzeć zespół projektowy. Poszukiwane są osoby na stanowiska:

1. Dział marketingu - 2 osoby, wynagrodzenie 50 zł netto/godzina

Zakres obowiązków - tworzenie content marketingu facebook oraz instagram, tworzenie artykułów promocyjnych, współpraca z innymi działami firmy, tworzenie treści medialnych (w tym infografiki, materiały graficzne), planowanie i harmonogramowanie publikacji treści na różnych platformach medialnych.

1. Wsparcie techniczne - 3 osoby, wynagrodzenie 50 zł netto/godzina

Zakres obowiązków - ścisła współpraca z innymi działami firmy, uczestnictwo w spotkaniach, tworzenie raportów i analiz z otrzymanych wyników badań, analizowanie problemów technicznych pod okiem specjalistów.

Osoby chętne do współpracy zapraszam do bezpośredniego kontaktu mailowego lub telefonicznego:

Agata Pieróg

mail: thermocouplefan.peltier@gmail.com