Strona: Konferencja naukowa dla studentów na Litwie / Wydział Mechaniczno-Technologiczny Politechniki Rzeszowskiej w Stalowej Woli

Konferencja naukowa dla studentów na Litwie

2023-03-23

Baltic University Programme (BUP) zaprasza studentów do udziału w darmowej konferencji naukowej na Litwie

Czas na aplikację do 2 kwietnia, kwalifikacja będzie przeprowadzana przez organizatora. Udział w konferencji, zakwaterowanie i pobyt na miejscu jest dla uczestnika darmowy, PRz dodatkowo sfinansuje podróż.

Konferencja jest otwarta dla studentów studiów inżynierskich i magisterskich, tematy konferencji:
    Advanced mechanical technologies
    Industrial Design and Engineering
    Material Science and Engineering
    Production Technologies and Engineering
    Sustainable Consumption and Business Management.
    Sustainable Energy Systems
    Sustainable Food Systems and Agriculture
    Sustainable Urban and Rural Development
    Transport Engineering and Sustainable Mobility

Szczegóły są dostępne pod podanym powyżej adresem:

Uczestnictwo naszych przedstawicieli na takich konferencjach może w przyszłości zwiększyć szanse PRz na aplikowanie o dofinansowanie w ramach BUP, daje także realną możliwość na zwiększenie w przyszłości wskaźników związanych ze współpracą międzynarodową.