Strona: Dzień Otwarty na WMT / Wydział Mechaniczno-Technologiczny Politechniki Rzeszowskiej w Stalowej Woli

Dzień Otwarty na WMT

2023-12-06

To już kolejny raz, kiedy na naszym wydziale organizujemy Dzień Otwarty.

Już 12 grudnia, tj. wtorek, od godz. 9:00 zapraszamy wszystkich ciekawskich, licealistów, uczniów techników, pracowników pobliskich i dalszych firm, a przede wszystkim maturzystów do zapoznania się z oferta naszego Wydziału.

Zapraszamy do odwiedzenia naszych pracowni, rozmów z Dziekanami i pracownikami Politechniki oraz naszymi studentami.

Zapraszamy Wszystkich chętnych.

Do zobaczenia wkrótce.