Strona: Absolwenci WMT / Wydział Mechaniczno-Technologiczny Politechniki Rzeszowskiej w Stalowej Woli

Absolwenci WMT

2024-02-15
absolwenci WMT wraz ze swoimi promotorami prac dyplomowych,

14 lutego kolejni absolwenci opuścili mury WMT. W tym roku studia magisterskie na kierunku mechanika i budowa maszyn o specjalności robotyzacja i organizacja procesów wytwarzania ukończyło 24 osoby.

Dyplomy z wyróżnieniem otrzymało 6 osób. Uzyskały one średnią z toku studiów nie niższą niż 4.6 oraz ocenę 5.0 z weryfikacji osiągniętych efektów uczenia się. Wśród wyróżnionych znaleźli się:

• mgr inż Iwona Duda,
  • mgr inż. Magdalena Dzielińska,
  • mgr inż. Klaudia Kolano,
  • mgr inż. Aleksandra Piotrowska,
  • mgr inż. Krystian Rogowski,
  • mgr inż. Agnieszka Ziarno.

Studenci realizowali części badawcze swoich prac z wykorzystaniem sprzętu znajdującego się w Laboratorium Międzyuczelnianym oraz pracowniach WMT.  Obronione prace miały charakter praktyczny, a część z nich była  powiązana z aktualnymi problemami, z którymi boryka się przemysł. Prace dyplomowe powstałe w ramach współpracy z firmami produkcyjnymi pokazują istniejącą potrzebę realizacji wspólnych celów oraz rozwiązywania pojawiających się problemów.

Wszystkim tegorocznym absolwentom serdecznie gratulujemy. Dziękujemy za wspólnie spędzony czas i zaangażowanie w życie Wydziału. Życzymy wielu sukcesów prowadzących do osiągnięcia wszystkich zamierzonych celów.