Strona: Fortaco JL Sp. z o.o. w Janowie Lubelskim / Wydział Mechaniczno-Technologiczny Politechniki Rzeszowskiej w Stalowej Woli

Fortaco JL Sp. z o.o. w Janowie Lubelskim

2019-02-18

Firma Fortaco JL Sp. z o.o. w Janowie Lubelskim poszukuje zarówno absolwentów wyższych uczelni technicznych jak i osób z doświadczeniem w pracy w przemyśle wytwarzania konstrukcji stalowych. Kandydaci powinni się cechować przede wszystkim chęcią rozwijania swoich kompetencji w inżynierii procesowej w zakresie kwalifikowanej technologii spawania.