Strona: X Edycja Targów Pracy Edukacji / Wydział Mechaniczno-Technologiczny Politechniki Rzeszowskiej w Stalowej Woli

X Edycja Targów Pracy Edukacji

2017-04-26

26 kwietnia 2017 w tarnobrzeskiej hali MOSiR odbyła się X edycja Targów Pracy Edukacji. Głównymi organizatorami Targów byli: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnobrzegu, Gmina Tarnobrzeg oraz Tarnobrzeska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A.

Ze swoimi ofertami pracy i edukacji przybyło ponad 106 wystawców. W wydarzeniu uczestniczył również Wydział Mechaniczno-Technologiczny Politechniki Rzeszowskiej w Stalowej Woli. Na naszym stoisku zainteresowani mogli dowiedzieć się o warunkach rekrutacji i studiowania na nowym Wydziale Politechniki Rzeszowskiej oraz uzyskać informacje o programie nauczania, stypendiach i praktykach.