Wizyta studentów w Ożarowie

01-11-2019 r.
, red. Piotr Ludian

W dniu 31 października grupa studentów naszego Wydziału wraz z Dziekanem dr Andrzejem Chmielowcem oraz dr  Józefem Brzęczkiem odwiedzili Zespół Szkół Ogólnokształcących im E. Szylki w Ożarowie.

Uczniom przedstawiono ofertę studiów na Wydziale, zaprezentowano działalność Koła Naukowego Informatyki Przemysłowej, czyli ramiona robotów i makietę do sterowania serwomechanizmami. Pan Dziekan Chmielowiec przedstawił prezentację na temat informatyki kwantowej.

Nasi Partnerzy