Strona: Szkolenie wykładowców WMT / Wydział Mechaniczno-Technologiczny Politechniki Rzeszowskiej w Stalowej Woli

Szkolenie wykładowców WMT

2019-11-30
, red.  Piotr Ludian

Dnia 29.11.2019 r. odbyło się szkolenie skierowane do pracowników Wydziału Mechaniczno-Technologicznego. Spotkanie miało na celu zapoznanie wykładowców z obowiązującymi zasadami dotyczącymi oceny parametrycznej i ewaluacji zgodnie z nową ustawą o szkolnictwie wyższym.

Szkoleniu przewodniczyli Prorektor ds. Nauki prof. dr hab. inż. Grzegorz Budzik oraz Dyrektor Biblioteki PRz dr Monika Zub.