STUDIA W CHINACH - sem. letni 2019-2020

08-11-2019 r.
, red. Piotr Ludian

20 listopada 2019, o godz. 11.30, w sali P-24 odbędzie się spotkanie informacyjne dla studentów, dotyczące wyjazdu na jednosemestralne studia w Huazhong University of Science and Technology w Wuhan (Chiny) w ramach umowy zawartej z Politechniką Rzeszowską w 2015 r.

Zainteresowane osoby zachęcam do zapoznania się z plakatem oraz listą przedmiotów (w załączeniu). Chętnych prosimy o zgłaszanie się do Prodziekana ds. kształcenia dr Andrzeja Chmielowca do dnia 4 grudnia w celu ustalenia zasad zaliczenia semestru i wskazanie przedmiotu wiodącego wraz ze zgodą na wyjazd.

Nasi Partnerzy