Strona: Seminarium wykładowo-warsztatowe firmy Universal Robots / Wydział Mechaniczno-Technologiczny Politechniki Rzeszowskiej w Stalowej Woli

Seminarium wykładowo-warsztatowe firmy Universal Robots

2020-01-13

W najbliższy wtorek - 14 stycznia 2020 - odbędzie się seminarium wykładowo-warsztatowe dotyczące robotów kolaboracyjnych. Wykład i warsztaty poprowadzą przedstawiciele firmy Universal Robots. Na wykład, który rozpocznie się o godzinie 9:15 zapraszamy wszystkich studentów. Po wykładzie przewidziane są zajęcia warsztatowe w 4 grupach po 6 osób. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc prosimy, aby osoby zainteresowane zgłaszały się w dziekanacie. Pierwszeństwo będą mieli studenci aktywnie działający w ramach kół naukowych.

Miejsce wykładu i warsztatów:

Aula 111, Wydział Mechaniczno-Technologiczny PRz w Stalowej Woli
ul. Kwiatkowskiego 4, 37-450 Stalowa Wola