Strona: SYMULATOR SPAWANIA - Stanowisko szkoleniowe poszerzonej rzeczywistości / Wydział Mechaniczno-Technologiczny Politechniki Rzeszowskiej w Stalowej Woli

SYMULATOR SPAWANIA - Stanowisko szkoleniowe poszerzonej rzeczywistości

2019-11-12

Wydział Mechaniczno-Technologiczny w Stalowej Woli zaprasza na seminarium, podczas którego zostanie przedstawiony symulator spawania nowej generacji. Seminarium odbędzie się 19.11.2019 o godz. 10.00 w budynku WMT w Stalowej Woli przy ul. Kwiatkowskiego 4.

Chęć udziału w seminarium proszę zgłaszać do 18.11.2019 br. wysyłając a-mail na adres: k.lysiak@prz.edu.pl