Strona: Wydział Mechaniczno-Technologiczny Politechniki Rzeszowskiej w Stalowej Woli / Strona: 4

18 Gru

Świąteczne Życzenia

18-12-2023 r.
Pragniemy złożyć Państwu moc najlepszych życzeń.
14 Gru

Zaproszenie na spotkanie z pracodawcą

14-12-2023 r.
Zaproszenie na spotkanie z firmą Thoni Alutec

14 Gru

Tłoczno na WMT w Dniu Otwartym

14-12-2023 r.
12 grudnia progi naszego wydziału odwiedziło ponad 400 uczniów szkół z pobliskich miast.
06 Gru

Dzień Otwarty na WMT

06-12-2023 r.
Już 12 grudnia odbędzie się Dzień Otwarty Naszego Wydziału.

06 Gru

Uwaga: Konkurs o Nagrodę Siemensa i Politechniki Warszawskiej

06-12-2023 r.
Po raz 28, a drugi w nowej formule, firma Siemens i Politechnika Warszawska organizują konkurs, którego misją jest wspieraniu rozwoju i osiągnięć studentów oraz młodych naukowców.
04 Gru

Informacja o wyborach do Uczelnianej Komisji Wyborczej

04-12-2023 r.
Dziekan Wydziału Mechaniczno- Technologicznego informuje o wyborach do Uczelnianej Komisji Wyborczej.

28 Lis

Wyróżnienie firmy KUKA dla studenta Wydziału Mechaniczno-Technologicznego

28-11-2023 r.
Firma KUKA zorganizowała ogólnopolski konkurs dla użytkowników robotów i oprogramowania. Politechnikę Rzeszowską reprezentował student Wydziału Mechaniczno-Technologicznego Szymon Kotwica.
28 Lis

Adiunkt WMT Członkiem Rady Sieci Badawczej

28-11-2023 r.
Dr inż. Mirosław Surowaniec adiunkt Wydziału Mechaniczno-Technologicznego oraz Dyrektor Biura Serwisu i Szkoleń Produktowych HSW S.A. w Stalowej Woli, został Członkiem Rady Sieci Badawczej.