Strona: Dzień Babci i Dziadka na Wydziale Mechaniczno-Technologicznym / Wydział Mechaniczno-Technologiczny Politechniki Rzeszowskiej w Stalowej Woli

Dzień Babci i Dziadka na Wydziale Mechaniczno-Technologicznym

2020-01-08

Dnia 24 stycznia 2020 r. na Wydziale Mechaniczno-Technologicznym odbędzie się Dzień Babci i Dziadka "Politechnika łączy pokolenia". Zapraszamy wszystkich zainteresowanych w godzinach 10.00-15.00.

W programie m.in.: warsztaty składania modeli samolotów, warsztaty "bryłki bez kleju", gra internetowa studentów WMT, piasek kinetyczny, gry i zabawy z robotami.

W czasie wydarzenia będzie możliwość degustacji kawy MK Cafe Premium.

Zapraszamy!

wmt_-_dzien_babci_i_dziadka.jpg