Obrony prac inżynierskich

03-02-2017 r.

W dniu 3 lutego 2017 roku na Wydziale Mechaniczno-Technologicznym Politechniki Rzeszowskiej w Stalowej Woli odbyły się obrony prac dyplomowych. Do obrony pracy inżynierskiej przystąpiło 53 studentów kończących następujące kierunki

1. Mechanika i budowa maszyn (specjalność: Komputerowo wspomagane wytwarzanie),

2. Zarządzanie i inżynieria produkcji (specjalność: Systemy zarządzania jakością produkcji).

Wszyscy studenci musieli zdać wcześniej egzamin kompetencyjny będący podsumowaniem siedmiu semestrów nauki.

Po wielu emocjach wszyscy podchodzący do egzaminu opuścili mury uczelni z tytułem zawodowym inżyniera. Serdecznie gratulujemy świeżo upieczonym inżynierom i życzymy dalszych sukcesów.

Powrót do listy aktualności